Harmonogram spotkania nr 2 (13.03.2024) / Informacja o zmianie lokalizacji

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele! Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie Akademii Młodych Humanistów. Widzimy się we środę, 13 marca, od godziny 10.00. Oto plan najbliższych zajęć!

UWAGA! Informujemy, że tym razem nie spotykamy się na Kampusie Głównym, lecz na Kampusie im. ks. A. Słomkowskiego (Poczekajka), w budynku Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego (WMP), pod adresem Konstantynów 1H. Osoby, które chcą się do nas dostać komunikacją miejską, powinny wysiąść na przystanku Szpital Wojewódzki lub Zwycięska.  Z kolei dla osób, które w tych okolicach będą po raz pierwszy, przygotowaliśmy miniprzewodnik, pomocny w znalezieniu miejsca naszego spotkania – można go pobrać z tego miejsca! W przypadku pytań lub niejasności bardzo prosimy o kontakt!

Do zobaczenia już za nieco ponad tydzień!