Harmonogram spotkania nr 3 (15.04.2024)

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele! Już za tydzień odbędzie się trzecie spotkanie Akademii Młodych Humanistów! Startujemy w poniedziałek, 15 kwietnia, o godzinie 10.00. Wśród naszych wykładowców pojawią się nowi, znakomici prowadzący, o których możecie dowiedzieć się więcej, klikając w odnośniki na stronie głównej! Nasz plan prezentuje się następująco.

UWAGA! Tak jak poprzednio, widzimy się na Kampusie im. ks. A. Słomkowskiego (Poczekajka), w budynku Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego (WMP), pod adresem Konstantynów 1H. Tym, którzy ostatnim razem byli nieobecni, przypominamy, że przygotowaliśmy miniprzewodnik, pomocny w znalezieniu miejsca naszego spotkania – można go pobrać z tego miejsca! W przypadku pytań lub niejasności bardzo prosimy o kontakt!

Do zobaczenia!